Dailės terapeutė – psichologė

Olivija Aravičienė,dailės terapeutė, terapeutė, psichologė, lektorė, Dailės terapija

Olivija Aravičienė,dailės terapeutė, terapeutė, psichologė, lektorė

Esu Asmenybės tobulėjimo centro “Pažink save”  įkūrėja. Psichologiją studijavau Vilniaus Pedagoginiame universitete – susipažinau su visomis jos kryptimis, daugybe  metodų, kurie siekia padėti žmogui suvokti save. Kartu gilinausi į senuosius filosofijos veikalus – man rūpėjo atrasti raktą, kuris būtų universalus ir padėtų žmogui atrakinti savo pasamonę, pažvelgti į savo sielą.

Tą raktą atradau prieš septynerius metus – tai dailės terapija, kuri subtiliai atveria šias paslaptingas pasąmonės duris ir leidžia giliausia prasme pažvelgti į savo vidų, mintis, sielą, padeda suvokti savo pasaulėžiūrą, atpažinti pasąmoningus elgesio modelius – padeda išsilaisvinti iš seno nereikalingo mąstymo ir naujomis spalvomis išvysti save ir aplinkinį pasaulį.

Iš pradžių dailės terapija domėjausi ir gilinausi savarankiškai, studijuodama profesinę literatūrą, lankydamasi seminaruose. Matydama šio metodo veiksmingumą, baigiau Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ir Dailės akademijos jungtines magistro dailės terapijos studijas. Gilinau žinias pas dailės terapijos specialistus iš užsienio: Prof. Marian Liebmen, Dr. Margaret Hills de Zarate, Prof. L. Lebedeva, Dr. Vibeke Skov, Igor Iljukevic.

Siekiu nuolat tobulėti ir kelti savo kvalifikaciją. Šiuo metu studijuoju psichoterapiją  Vilniaus Geštalto institute.

Psichologe – lektore dirbu  daugiau nei devynerius metus: su paaugliais, jaunimu ir suaugusiais. Taip pat su neįgaliais asmenimis, tiek turinčiais fizinę, tiek psichinę negalią, vaikais, turinčiais raidos, elgsenos sutrikimų.

Matau,  kad mano taikomi  dailės terapijos metodai leidžia mano klientams pasiekti puikių rezultatų ir esminių pokyčių gyvenimuose.

 Seminarus vedu tiek socialinėms, tiek verslo įmonėms. Darbas su socialinėmis įmonėmis orientuotas į darbuotojų, turinčių negalią integraciją į darbinę aplinką ir adaptaciją joje, bei darbuotojų savivertės ir motyvacijos stiprinimą.

Mano vedamų seminarų verslo įmonės dėka, gerėja darbuotojų tarpusavio bendravimas bei individualus asmenybinis tobulėjimas, kas leidžia pasiekti geresnių rezultatų versle. 

Paslaugos įmonėms

Studijų bei tobulinimosi diplomai ir sertifikatai:

Turite klausimų? Parašykite man:

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas (būtinas)

Jūsų žinutė