Individualūs dailės terapijos užsiėmimai

Individualūs dailės terapijos užsiėmimai

Visi atsakymai glūdi mumyse, mūsų pasąmonėje. Per dailės terapijos procesą užmezgame neverbalinį dialogą su savo esatimi. Randame ne tik atsakymus, bet stebime savo virsmą, gilų suvokimą, atsiskleidimą savo kūrybinių galių.Dailės terapijos širdis yra kūrybiškumas, kuris skatina sukurti vaizdus, gydančius ir auginančius mus iš vidaus. Terapeutas padeda asmenybei atrasti savo gyvenimo kelią, kuriame esi labiau patenkintas savimi. Meno terapija padeda atgauti pasitikėjimą savimi, taip pat lygiagrečiai veikia kaip energijos reguliatorius, padedantis asmenybei įgauti atsvarą panaudojant vidines jėgas.Dailės terapijos procesas geba iškomunikuoti emocijas ir dvasinę būseną, ko negalime pasiekti per racionalumą ir linijinę kalbą.

Galiu priimti Jus jaukiame kabinete, kuriame kartu ieškosime atsakymų į Jums rūpimus klausimus, kurių nerandame daugybėje knygų, seminarų, praktikų. Dažnai pasidaliname, kad nuėjome ilgą kelią link savęs pažinimo, sąmoningumo, pasisėmėme žinių, bet kažko trūksta, kažkas ne taip, mano situacija ar svarbiausi klausimai neišsisprendė.

Daugiau apie mane: “Dailės terapeutė – psichologė”

Dėl individualių dailės terapijos užsiėmimų, prašau registruotis el. paštu: olivija.eit@gmail.com arba telefonu: 8 628 71805